Serbi-Shqipëri, falas në SuperSport

E Martë , 14 Tetor 2014


Serbi vs ShqiperiTe gjithë shqiptarët që kanë dekoderin e Digitalb por iu ka mbaruar abonimi të mos shqetësohen. Ndeshja e shumëpritur Serbi-Shqipëri do të transmetohet falas në kanalet SuperSport 2 dhe SuperSport 2 HD, njofton kompania në fjalë.

Ashtu si në derbin Tirana-Partizani edhe ndeshja e sotme e Beogradit do të vijë falas për të gjithë shqiptarët kudo që ndodhen.

"Serbi-Shqiperi sonte DigitAlb mundeson transmetimin e ndeshjes FALAS ne SuperSport 2 dhe SuperSport 2 HD per te gjithe kuq e zinjte! Duke filluar prej ores 19:00 lidhje live me "DigitAlb Arena" ne Tirane dhe Prishtine. Fitore Fitore Fitore" thuhet në njoftimin e Digitalb


Eutelsat W3C 16 East Europe B
FREK BAND FEC POL MOD
10762 30000 3/5 H DVB-S 8PSK
10803 29950 2/3 H DVB-S 8PSK
10845 30000 3/5 H DVB-S 8PSK
10886 30000 3/5 H DVB-S 8PSK
11471 30000 7/8 H QPSK

Na Ndiqni